fotografia jaki aparat na poczatek

fotografia jaki aparat na poczatek

Decydowanie ślubu portrety grupowe – Część 1 – Tworzenie listy

Jako ogólną zobowiązanego, że to dobry pomysł, aby zachować sesję Grupa portret dość szybka, a goście nudzić jeśli idzie ponad pół godziny. Należy dążyć do utrzymania go w dół, aby to, czego naprawdę potrzebujesz, aby przypomnieć, kto był tam na swój ślub, a nie wyczerpujący zestaw każdej kombinacji i aranżacji swoich gości.

Każda rodzina jest inna, więc jest to prawie niemożliwe, aby mieć idealny listy standardowej. Na przykład, spójrzmy na portrecie, „Para i rodziców. Brzmi to proste i można by sobie wyobrazić, że składa się z paru + 2 rodziców z każdej strony. Choć nie jest to niczym niezwykłym, to z pewnością nie jest to regułą. Z jednej strony, nie może być tylko jeden rodzic, a z drugiej strony, rodzice mogą mieć zarówno ponownie za mąż, więc istnieje 4. Inni ludzie widzą ten obraz jako mniej ważne niż fotografię siebie z dziadków lub cioci i wujka, który odegrał większą rolę w ich dzieciństwie, niż ich rzeczywistych rodziców.

Dziadkowie mogą być podchwytliwe. Wiele osób wychodzi za mąż nie ma żyjących dziadków lub ich dziadkowie są w stanie podróżować. Z tego powodu, „para i dziadków” nie jest na mojej standardowej listy, ale to nie znaczy, że nie powinny być włączone, jeśli jesteś jednym z tych, szczęście mieć dziadków ze sobą na swój wielki dzień.

fotografia jaki aparat na poczatek

Innym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę to, że nie ma prawdziwej potrzeby powielać tych samych grup w ciągu dnia. Grupy mogą być również wykonane wcześniej usługi, takie jak

1.Groom, drużbą, woźni (zwykle 30 minut przed rozpoczęciem usługi)

2.Jeżeli o wizycie Rano: Bride + rodziców / druhny

Moja standardowa lista jest zalecenie. To nie będzie działać dla wszystkich, a zatem mogą być edytowane. Jeśli lista zostanie przedłużony o więcej niż kilka grup, dodatkowy czas powinny zostać włączone do harmonogramu.

Artykuł dzięki: http://yoy.tv