jaki fotograf takie zdjecie

jaki fotograf takie zdjecie

Wczesne dzieciństwo Student Portfolio

Student Portfolio

Jest wiele prawdy można znaleźć w powiedzenie, „obraz jest wart tysiąca słów”. Jest to szczególnie wart tysiąca słów, gdy rodzice, którzy mają niewielki wypożyczalnia luksusowych samochodów warszawa wgląd kto jest ich dziecko jest w szkole, przyszedł, aby usłyszeć o postępach dziecka, a może nawet ważniejsze, brak ich dziecka postępu.kubki jednorazowe do kawy Jest to szczególnie wart tysiąca słów, gdy rodzice mają dziecko z niepełnosprawnością lub specjalnych potrzeb.

Więc jak możemy, jako nauczyciele, wychwytywanie i dokumentów działają tak znaczące ostrzegawcze dziecko wyprodukował. Co „zdjęcia” możemy zorganizować w sensowny sposób, aby opowiedzieć historię dziecka?

portfele dziecka jest bardzo złożone przez dziecko. Wszystko w portfelu odnosi się do dziecka poprzez myśli i działań dziecka. Obejmuje ona również anegdoty, komentarze i uwagi od nauczycieli, a jeśli to możliwe, inny personel odpowiednie szkoły. Portfel korzysta z dokumentów przedstawionych przez dziecko w trakcie bieżącego roku akademickiego. Dokumenty te często zawierają próbki pisma, prace artystyczne, fotografie rejestrujące pracę, które nie mogą być przechowywane (takich jak budowa bloku lub stroju zaprojektowanym przez dziecko), w dzisiejszej klasie możemy nawet zapisywać pliki wideo i audio albo produkowane przez dziecko lub wyposażony pracy dziecka lub zachowanie.

Portfel jest znany pod wieloma nazwami: Księgę pamięci, mojej aktywności Książka, moja szkoła Journal, mój pamiętnik lub Mój rok szkolny. fizycznego i psychicznego dziecka ustawy o organizacji swojego portfela jest ważnym procesem uczenia obejmujące planowanie i tworzenie. Może to być inny świat tam dla dziecka do niczego i zacząć budować coś na łamach tego osobistego rekordu. Szczegóły tego procesu całoroczny jak dziecko zorganizowane, czy nie zorganizowana, jego myśli i zainteresowań.
Artykuł dzięki: